• In English
 • Наша мета — створити комфортні умови життя для людей в громадах, — Денис Шмигаль на відкритті проекту «ГОВЕРЛА»
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 вересня 2021 року о 16:41

  Реалізація проектів з міжнародної підтримки сприятиме успішному впровадженню реформи децентралізації як на національному, так і на місцевому рівнях. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на офіційному відкритті проекту «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування (ГОВЕРЛА)».

  Участь у заході також взяли тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін та керівник проекту Габріель Абрагам.

  «Наша мета — створити комфортні умови життя для людей в громадах, підвищити якість і доступність соціальних і державних послуг. Вдячний Уряду США за вагому підтримку в досягненні цієї цілі», — зазначив Денис Шмигаль.

  За словами Прем’єр-міністра, для участі в проекті вже відібрано пілотні регіони: Волинська, Львівська та Полтавська області. Велика кількість громад виявили зацікавленість щодо співпраці, тож Глава Уряду наголосив на необхідності розширення географії проекту.

  Проект «ГОВЕРЛА» з бюджетом майже 74 млн доларів США розрахований на 5 років та спрямований на підтримку реформи децентралізації в Україні.

  Наша мета — створити комфортні умови життя для людей в громадах, — Денис Шмигаль на відкритті проекту «ГОВЕРЛА» Наша мета — створити комфортні умови життя для людей в громадах, — Денис Шмигаль на відкритті проекту «ГОВЕРЛА»