• In English
 • (Оновлено) Мінекономіки: Новопризначене правління Нафтогазу повинно забезпечити стабільну роботу компанії
  Міністерство економіки України, опубліковано 27 вересня 2021 року о 16:11

  Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.09.2021 № 1154-р було припинено повноваження членів правління акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” Переломи Сергія Віталійовича та Теклюка Ярослава Володимировича. Розпорядженням від 27.09.2021 № 1153-р  достроково припинено повноваження членів наглядової ради акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” Бойко Наталії Андріївни, Ковалів Юлії Ігорівни, Свириденко Юлії Анатоліївни як представників держави.

  Крім того, Кабінет Міністрів України тимчасово взяв на себе функції наглядової ради компанії, до формування нової незалежної наглядової ради. Уряд зацікавлений якнайшвидше обрати незалежних членів наглядової ради відповідно до кращих міжнародних практик.

  28 вересня 2021 року розпорядженням Кабінету Міністрів України №1155-р тимчасово, на період до прийняття новим складом наглядової ради акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” рішень щодо формування правління зазначеного товариства, але не пізніше ніж 28 грудня 2021 р., обрано та призначено членами правління акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” Бойченко Олену Валеріївну, Воловика Владислава Валерійовича, Калугіна Маврікія Анісімовіча, Чумака Романа Миколайовича.

  Перед новопризначеним керівництвом поставлено завдання забезпечити стабільну роботу компанії та нарощувати видобуток вітчизняного газу. Також одним із головних завдань є організація безперебійного опалювального сезону.

  Безумовним пріоритетом для Уряду є стабільна робота Нафтогазу як однієї з базових компаній, від якої залежить вся енергосистема України та проходження опалювального сезону. НАК "Нафтогаз" продовжить виконувати свої зобов’язання з постачання газу побутовим споживачам та підприємствам теплокомуненерго за річними тарифами, як це і було ініційовано Президентом України. Компанія працюватиме виключно у суспільних інтересах і забезпечить безперебійне проходження опалювального сезону за будь-яких умов.