• In English
 • Учасники містобудівного процесу Луганщини провели зустріч на будівництві багатоповерхівки в місті Рубіжному
  Державна архітектурно-будівельна інспекція України, опубліковано 30 травня 2018 року о 16:55

  З ініціативи Департаменту Держархбудінспекції у Луганській області та за рішенням Луганської облдержадміністрації проведено нараду із забудовниками регіону.

  Захід проходив на об’єкті будівництва 9-поверхового житлового будинку в м. Рубіжне, 7 мікрорайон, будинок 16б. Проект реалізується за кошти обласного бюджету для внутрішньо переміщених осіб.

  Будинок матиме 9 однокімнатних, 53 двокімнатних, 44 трикімнатних та одну п'ятикімнатну квартиру, загальна площа яких – 5 800 м².

  Участь у нараді взяли заступник директора Департаменту ДАБІ у Луганській області Олександр Гергель, заступник голови Луганської ОДА Вадим Данієлян, начальник управління капітального будівництва Луганської ОДА Людмила Діденко, начальник управління містобудування та архітектури Михайло Івасішин, а також керівник ТОВ БК «БудСистема» Дмитро Баринов та головний інженер проекту Євген Подтинний.

  «Будівництво житлового будинку в Рубіжному було розпочато ще в 90-ті роки, проте через брак коштів було зупинене. У 2016 році з обласного бюджету фінансування відновилося, бо з’явилося розуміння необхідності забезпечити житлом найуразливіші категорії громадян. Серед них – багатодітні сім'ї, сім'ї загиблих учасників АТО, внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю», - зазначив Заступник голови Луганської ОДА Вадим Данієлян.

  За його словами, загальна кошторисна вартість будівництва складає 53,2 млн грн. Зокрема, за ці кошти перший поверх будинку буде обладнаний засобами доступності для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

  Зі свого боку заступник директора Департаменту ДАБІ у Луганській області Олександр Гергель відзначив, що на сьогодні Держархбудінспекція працює у форматі відкритої взаємодії з усіма учасниками містобудівного процесу, щоб гарантувати ефективну роботу будівельної галузі України.

  «Наша мета – не знайти помилки або невідповідності в документації і повернути її на доопрацювання, а навпаки, сприяти належному початку будівництва, допомогти з усуненням недоліків при виконанні робіт, а в кінцевому підсумку – прийняти готовий об'єкт в експлуатацію», - додав він.

  У рамках зустрічі також підіймались питання, які виникають під час виконання окремих етапів робіт, благоустрою території, розміщення дитячого ігрового комплексу на прибудинковій території, строки виконання та закінчення робіт.