• In English
 • У Софіївській громаді, що на Дніпропетровщині, для мешканців віддаленого села будують нову амбулаторію
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 19 квітня 2021 року о 15:39

  У Софіївській громаді на фініші будівництво нової амбулаторії. Її зводять «з нуля» у віддаленому селі – Миколаївці. На відкриття сучасного медзакладу чекають понад 2 тис. місцевих. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  «Сучасні медичні послуги мають бути доступними для всіх, – підкреслив Валентин Резніченко. – Відразу в декількох куточках регіону зводимо «з нуля» амбулаторії. Все – за сучасними технологіями будівництва та енергозбереження».

  Старій будівлі поліклініки Миколаївки – понад 100 років. Там давно немає води та опалення. А на аналізи доводиться їхати до Дніпра чи Софіївки. Село – найвіддаленіше у громаді. До центральної садиби – понад 30 км.

  Нова амбулаторія надаватиме всі послуги «первинки», наголосила головна лікарка Софіївського центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Бідулько. Можна буде зробити 9 видів аналізів, тести на гепатит, коронавірус, вагітність. А ще – електрокардіограму, щеплення, обстеження.

  На часі – зовнішні роботи. Будівельники мають облаштувати цоколь, зробити відмостки. Приведуть до ладу і територію навколо.

  Осучаснення медичної інфраструктури Дніпропетровщини – за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».