• In English
 • У рамках проекту «Велике будівництво», у квітні ремонтні роботи ведуться у 21 області на 144 об’єктах, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 02 квітня 2020 року о 17:52

  У рамках проекту «Велике будівництво» - 2020, станом на 2 квітня у 21 області на 144 об’єктах ведуться ремонтно-будівельні роботи. Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій сьогодні, 2 квітня 2020 року.

  «З них 126 об’єктів фінансуються за рахунок коштів Державного дорожнього фонду.  18 – реалізуються в рамках співпраці Укравтодору з міжнародними фінансовими організаціями на дорогах державного значення: у Київській, Житомирській, Полтавській та Харківській областях», - зазначив Владислав Криклій.

  Керівник Укравтодору Олександр Кубраков відзначив, що завдяки сприятливим погодним умовам та вчасно проведеним тендерним процедурам, ремонтні роботи розпочались наприкінці лютого, і, на сьогодні, вже у більшості регіонах країни ведуться роботи з влаштування нижніх та верхніх шарів асфальтобетону.

  В умовах загальнонаціонального карантину Укравтодор продовжує «Велике будівництво», підрядні дорожні організації працюють із дотриманням всіх умов санітарної безпеки працівників.