• In English
 • Міністр оборони на Миколаївщині відвідав пункти дислокації підрозділів ВМС та оглянув броньований артилерійський катер “Бердянськ”
  Міністерство оборони України, опубліковано 02 квітня 2020 року о 17:54

  Сьогодні, 2 квітня, під час робочої поїздки до Миколаївської області, Міністр оборони України Андрій Таран та Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Руслан Хомчак відвідали підрозділи ВМС ЗС України, що базуються в Очакові.

  Очільник оборонного відомства оглянув пункт базування корабельно-катерного складу в порту Очаків та побував на 84 арсеналі Військово-Морських Сил.

  Начальник 84 арсеналу доповів керівництву оборонного відомства та Збройних Сил про стан справ та подальші плани розбудови та функціонування арсеналу.

  Міністр оборони Андрій Таран також оглянув український малий броньований артилерійський катер “Бердянськ”, який був обстріляний та захоплений російськими військовими у листопаді 2018 року в Чорному морі. 

  Довідково

  Лише через рік, у листопаді 2019 року, броньовані катери “Бердянськ” та “Нікополь”, а також рейдовий буксир “Яни Капу” були повернуті Росією Україні відповідно до рішення міжнародного морського арбітражного суду. На повернутих з РФ українських військових кораблях не вистачало озброєння, обладнання та майна.