• In English
 • У Києві відбулося відкрите тренування збірної України «Ігор нескорених»
  Міністерство оборони України, опубліковано 14 серпня 2018 року о 15:25

  Сьогодні, 14 серпня, на базі Центрального спортивного клубу Збройних Сил України на Трухановому острові відбулося відкрите тренування збірної України «Ігор нескорених-2018 року».

  Під час відкритого тренування партнери та спонсори збірної України могли спробувати свої особисті сили в таких дисциплінах: стрільба з лука, веслування на тренажерах, пауерліфтинг та велоспорт.

  «На базі водно-веслувальних видів спорту ЦСК ЗС України з 8 до 22 серпня проходить другий тренувальний табір збірної України, де учасники підвищують рівень своєї фізичної форми для того, щоб гарно виступити у Сіднеї. Також сьогодні ми запросили партнерів та членів робочої групи позайматися разом з учасниками на тренажерах та поспілкуватися з ними», – зазначила координатор проекту «Ігри нескорених» в Україні Оксана Горбач.

  Під час тренувального табору, окрім спортивних тренувань для учасників, проводять уроки англійської мови та різні тренінги.

  «Мета відкритого тренування – познайомити партнерів з учасниками та надати їм можливість спробувати свої сили у різних видах спорту. Спортсмени під час тренувального табору проживають у комфортабельних номерах на базі водно-веслувальних видів спорту ЦСК ЗС України», – сказав начальник управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов.