• In English
 • Запрошуємо долучитися до підготовки звіту про реалізацію Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2016 – 2018 роках
  опубліковано 14 серпня 2018 року о 15:52

  Завершується реалізація плану дій з впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2016 – 2018 роках.

  Попереду підготовка урядового звіту, що міститиме багато цифр та даних і про центри надання адміністративних послуг, і про моніторинг публічних закупівель, і про відкриття інформації у багатьох сферах. Але у звіті не менш важливо показати конкретні приклади з життя людей чи діяльності організацій, які скористалися інструментами Відкритого Уряду.

  Шановні друзі! Долучайтеся до підготовки звіту про впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Залишайте у коментарях під відповідним оголошенням на Фейсбук-сторінці Ініціативи https://www.facebook.com/ogpUkraine/ історії з життя людей чи громадських об’єднань, підприємств, інших організацій на тему #ВідкритийУряд_в_дії або надсилайте їх на пошту: OGP@kmu.gov.ua.

  Ми шукаємо успішні історії про:

  - отримання електронних адміністративних послуг, наприклад з оформлення соціальної допомоги у зв’язку з народженням дитини, або видачі пенсійного посвідчення, чи реєстрації декларації про відходи тощо (перелік онлайн послуг є на сайті https://poslugy.gov.ua/info/services),

  - проведення незалежного моніторингу роботи центрів надання адміністративних послуг у населених пунктах чи в об’єднаних територіальних громадах,

  - використання громадськими активістами доступу до містобудівної документації,

  - використання в діяльності громадських організацій чи засобів масової інформації даних про кінцевих бенефіціарних власників юридичних осіб, реалізацію інфраструктурних проектів, діяльність підприємств видобувної галузі, а також даних з системи E-Data («Прозорий бюджет») та системи ProZorro.

  Отримані історії будуть використані при підготовці урядового звіту як хороші життєві ілюстрації до офіційної інформації.