• In English
  • У Держкомтелерадіо розпочато підготовку установчих зборів для формування нового складу громадської ради

    Наказом Держкомтелерадіо 12 серпня затверджено склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу громадської ради при Державному комітеті телебачення і радіомовлення України.

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами 2019 року) «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» до складу ініціативної групи увійшли чотири представники інститутів громадянського суспільства: президент Української асоціації видавців та книго розповсюджувачів Олександр Афонін, керівник Центру адвокації та лобіювання ВГО «Незалежна асоціація телерадіомовників» Ольга Большакова, президент громадської організації Всеукраїнський благодійний фонд «Журналістська ініціатива» Людмила Мех, голова ради директорів асоціації «Незалежні регіональні видавці України» Олександр Човган, а також чотири представники Держкомтелерадіо.

    Попередній склад громадської ради при Держкомтелерадіо було сформовано в 2019 році терміном на два роки. До громадської ради входили 18 представників громадянського суспільства. Очолював громадську раду голова ради директорів асоціації «Незалежні регіональні видавці України» Олександр Човган.