• In English
 • У 2019 році реабілітаційні центри Дніпропетровщини прийняли вже понад 700 бійців
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 22 серпня 2019 року о 11:14

  Військові регіону можуть поправити власне здоров’я у двох сучасних реабілітаційних центрах, які облаштувала Дніпропетровська ОДА. З початку 2019 року в них безкоштовно оздоровилися понад 700 хлопців. Про це розповіли в управлінні з питань учасників АТО облдержадміністрації.

  «В області діють два реабілітаційні центри для учасників АТО – у Дніпрі та селі Новотроїцькому Новомосковського району. Там – сучасне фізіотерапевтичне обладнання, зали лікувальної фізкультури, дбайливий висококваліфікований медперсонал і психологи. Усі послуги – безкоштовні», – розповіли в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

  У реабілітаційному центрі в Дніпрі цьогоріч вже пролікувалися понад 560 демобілізованих бійців. До їхніх послуг – підводний душ-масаж, вихрові ванни, вакуум-масаж, магнітолазерна терапія. Серед новинок – арттерапія.

  У центрі реабілітації на базі курорту «Солоний лиман» оздоровлюються учасники АТО з порушеннями опорно-рухового апарату. З початку 2019 року заклад прийняв вже майже 150 бійців. Для них – гідромасаж, мінеральні ванни, гідролазерний душ. А ще – лазерна, ультразвукова та магнітотерапія. У чотирьох залах лікувальної фізкультури – спеціальні тренажери та дошки Євмінова.

  «До реабілітації у закладах підходять комплексно. Медикаментозне лікування поєднують із консультаціями психіатра і психолога, фізіопроцедури – з лікувальною фізкультурою. Хлопцям допомагають одужувати комфортні умови і майже домашня обстановка», – додали в управлінні.

  Зазвичай курс реабілітації триває від 17 до 21 дня. За направленням необхідно звернутися до сімейного лікаря.