• In English
  • У 2017-му за рахунок держбюджету було профінансовано будівництво та модернізація 9 центрів безпеки у регіонах, - Лев Парцхаладзе

    У 2017 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад було профінансовано будівництво та модернізація 9 центрів безпеки для громадян у регіонах України. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе під час спільної робочої поїздки з Віце-прем’єр-міністром Геннадієм Зубком до Донецької області 30 січня.

    «9 центрів безпеки для громадян були профінансовані протягом 2017 року з Держфонду регіонального розвитку та субвенції на розвиток ОТГ. Це означає, що тисячі громадян будуть забезпечені своєчасною допомогою у разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації. Такі центри оснащуватимуться необхідною сучасною технікою та транспортом. Також передбачається наявність поліцейського і медичного пункту», - сказав він.

    Лев Парцхаладзе підкреслив, що наразі на фінальній стадії розробки рекомендаційні матеріали зі створення подібних центрів на місцях.

    30 січня у Донецькій області було відкрито 2 нових центри безпеки громадян - в Іллінівській та Миколаївській ОТГ.