• In English
 • Триває прийом заявок на участь у відборі проектів за програмою Danida Business Finance
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 06 серпня 2021 року о 17:43

  Міністерство розвитку громад та територій України пропонує потенційним учасникам програми Danida Business Finance подавати заявки для участі у відборі проектів. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

  «Програма передбачає надання фінансування на інфраструктурні проекти у сферах централізованого теплопостачання, водопостачання та водовідведення у регіонах України. Це – чудова нагода для громад вирішити інфраструктурні проблеми, які накопичувалися роками. Тож закликаю активніше долучатися до участі у програмі», – наголосив Міністр Олексій Чернишов.

  Зазначимо, що позики будуть надаватися на проекти, які реалізовуватимуться на території України, крім тимчасово окупованих територій та прилеглих до них територій. А також на ті проекти, які є комерційно неокупними, тобто такі, які не здатні обслуговувати звичайний комерційний експортний кредит.

  Сума одного проекту має становити не більше 100 млн євро та не менше 13,5 млн євро. Рішення комісії, яка відбиратиме проекти, затверджуватиметься Міністерством не пізніше, ніж через 10 робочих днів з дня наступного після прийняття рішення. Далі Мінрегіон подаватиме Програмному комітетові Danida Business Finance перелік затверджених проектів разом з презентаційними матеріалами.

  Нагадаємо, Danida Business Finance – програма, що реалізується в рамках співробітництва з Королівством Данія у цілях розвитку та передбачає надання позики з майже нульовим відсотком.

  Детальніше – за посиланням: https://bit.ly/3xbugLN.