• In English
 • Степан Полторак взяв участь у відкритті багатоквартирного будинку для військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту
  Міністерство оборони України, опубліковано 30 травня 2019 року о 17:21

  Сьогодні, 30 травня, під час робочої поїздки до підрозділів Збройних Сил України, що дислокуються на Львівщині, Міністр оборони України Степан Полторак взяв участь у відкритті 48-квартирного житлового будинку для військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту.

  «Державна служба транспорту з першого дня, коли на нашу землю прийшов ворог, стала на захист своєї країни. Вони є одними з перших, хто прибув на схід країни для того, щоб відновлювати і ремонтувати школи, дитячі садочки, мости, аби забезпечити не тільки дії ЗС України, але й нормальне життя українців, які живуть в тих районах», – зазначив Міністр оборони.

  Він також наголосив, що немає жодного завдання, яке б військовослужбовці Державної служби транспорту не виконали своєчасно.

  «Сьогоднішня подія дає нам впевненість у тому, що те, що ви робите – ви робите правильно. Ви будуєте житло, ви забезпечуєте виконання Збройними Силами України визначених завдань. Сьогодні, після переходу до складу Міністерства оборони України, ви вже взяли на себе величезний обсяг завдань»,  – додав Степан Полторак.

  По завершенні  урочистостей Міністр оборони України завітав до новоселів, особисто привітав військових та членів їх родин з отриманням житла. У свою чергу військовослужбовці висловили щирі слова вдячності Міністру оборони за підтримку та створення належних умов для проживання, а також відпочинку військовослужбовців та їх родин.