• In English
 • Степан Кубів: Зростання ВВП України за підсумками 2018 року перевищить 3%

  Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді прозвітував про стан економіки та результати економічних реформ.

  За словами Першого віце-прем'єр-міністра,  Україна подолала кризу економіки, яка через агресію Росії та анексію Криму у 2014 році зазнала падіння.

  "ВВП України зростає вже 10 кварталів поспіль. Це вже не результат низької порівняльної бази, а наслідок зважених, скоординованих дій Уряду, Президента, Парламенту і Нацбанку. Прогноз залишається позитивним – за підсумками року ріст ВВП складе понад 3%. І, що найважливіше, це не спекулятивний розігрів економіки - це реальне економічне зростання", - сказав Степан Кубів.

  Він підкреслив, що зростає українська промисловість, зокрема автомобілебудування, хімічна промисловість, а також український експорт.

  "За 8 місяців 2018 року українські промисловці виробили на 2,2% більше, ніж за 8 місяців 2017 року. Хімічне виробництво за цей період зросло на 29,9%, автомобілебудування – на 17,2%”,  - підкреслив Перший віце-прем’єр-міністр України.