• In English
 • Наша мета – боротися з агресором, і ми – переможемо, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 05 жовтня 2018 року о 12:54

  Консолідація всіх демократичних держав сприятиме вирішенню наявних військових конфліктів, які наразі є на території держав-учасниць регіонального об’єднання ГУАМ. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спільної конференції учасників саміту ГУАМ, який проходить сьогодні, 5 жовтня, у Кишиневі.

  Глава Уряду наголосив, що в ситуації з Україною всім зрозуміло, «хто саме ініціатор агресії».

  «Протягом 4 років ми бачимо варварський напад російський військ на територію незалежної держави. Весь демократичній світ об’єднує той біль, з яким стикнулися наші народи (учасники ГУАМ). Але протидіяти (агресії) лише в рамках ГУАМ – недостатньо. Потрібна консолідація демократичного світу, - сказав Володимир Гройсман. - Нам треба добитися того, аби Росія і її керівництво відмовилися від своїх варварських планів, які приносять на нашу землю війну і втрати».

  Прем’єр-міністр наголосив, що навіть у формі «заморожених» конфлікти несуть лише «бідність, відсутність прав людей, обмеження свобод». І в Україні це спостерігають і щодо тимчасово окупованого Криму, і на Донбасі. «На сьогодні важливо об’єднання всіх демократичних держав, які побудовані на демократичних цінностях, на повазі до права. І тут наша позиція (держав ГУАМ) єдина», - зазначив Глава Уряду.

  Він наголосив, що єдиний план протидії Росії – щоденна, послідовна боротьба  на Сході, на дипломатичному фронті. «Україна не хоче нічого більше, аніж відновити свої кордони і проголосити мир – на всьому континенті», - сказав Володимир Гройсман.

  Він зазначив, що війна проти України – це гібридна війна, коли є інформаційна, економічна, енергетична агресія. І тому потрібне чітке світове лідерство, нові інструменти протидії. «І ми переможемо», - додав Прем'єр-міністр.

  Наша мета – боротися з агресором, і ми – переможемо, – Володимир Гройсман