• In English
 • Спільний проект «Крим – це Україна» відзначений в конкурсі у рамках інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці»
  Державна архівна служба України, опубліковано 10 лютого 2021 року о 16:08

  Спільний проект «Крим — це Україна» https://crimea-is-ukraine.org , який реалізовано Державною архівною службою України, Херсонською державною обласною адміністрацією, газетою «Кримська світлиця» та громадською організацією «Євромайдан-Крим», відзначений в конкурсі у рамках інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці» та опубліковано в Збірнику історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства та органів влади https://cutt.ly/HkT8g6r.

  Збірник історій створено спільно Міністерством культури та інформаційної політики України, Isar Ednannia, Ініціативою секторальної підтримки громадянського суспільства, Ukrainian Center for Independent Political Research, Центром демократії та верховенства права та Громадянським суспільством і владою.

  Інтернет-проект «Крим – це Україна» – це онлайн-банк архівних, музейних, науково-публіцистичних, просвітницьких та інформаційно-аналітичних матеріалів на підтвердження тісного зв’язку Криму з материковою Україною.

  У рамках проекту державними архівами виявлено та оцифровано значний масив архівних документів, які представлені у рамках проекту в форматі докладних аналітичних оглядів з посиланням на відповідне першоджерело.

  Наразі на сайті розміщено 19 публікацій на підставі архівних документів, 9 публікацій на базі музейних експонатів та 199 публікацій на основі статей газети «Кримська світлиця».

  Наповнення інтернет-проекту його учасниками здійснюється постійно.