• In English
 • Схвалено Стратегію розвитку державної служби зайнятості та проект бюджету Фонду безробіття на 2022 рік
  опубліковано 28 січня 2022 року о 16:54

  28 січня відбулось засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, на якому затверджено Стратегію розвитку державної служби зайнятості на 2022-2024 роки. Документ орієнтований на виконання стратегічних напрямів, спрямованих на реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення.

  Ключові орієнтири Стратегії:

  - створення сприятливих умов для зайнятості населення;

  - посилення взаємодії з роботодавцями;

  - трансформація Служби в цифровий сервіс;

  - навчання та розвиток персоналу Служби;

  - розвиток наукових підходів при організації аналізу та прогнозування ринку праці;

  - оптимізація внутрішніх технологічних процесів та структури;

  - зміна іміджу та інформаційної політики Служби.

  «Очікуємо, що в результаті реалізації Стратегії державна служба зайнятості трансформується в цифрову систему соціального сервісу, який буде поєднувати інформаційні технології з розвитком людського капіталу, забезпеченням швидкого працевлаштування, легальної зайнятості населення та надання якісних послуг роботодавцям», – зазначив Ігор Дядюра, заступник Міністра економіки України та голова правління Фонду.

  Також на засіданні розглядалось питання схвалення проекту бюджету Фонду на 2022 рік. Проект бюджету є збалансованим і бездефіцитним, що демонструє плідну роботу Уряду спільно із соціальними партнерами та є позитивним сигналом для ринку праці України.