• In English
 • Сергій Шкарлет перебуває з робочою поїздкою у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 28 січня 2022 року о 16:58

  Сьогодні, 28 січня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у межах робочої поїздки відвідав Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, якому виповнюється 217 років з дня відкриття.

  «Каразінський університет – класичний заклад вищої освіти, який випереджає час. Чимало випускників університету стали видатними вченими та лауреатами Нобелівської премії, тут навчалися біолог Ілля Мечников, економіст Семен Кузнець і фізик Лев Ландау. Більш як 100 відомих діячів здобували освіту в цьому університеті, а почесними членами та докторами закладу є діячі науки та культури різних країн, зокрема, почесним доктором університету було обрано першого Президента України Михайла Грушевського», – зазначив Сергій Шкарлет.

  Окрім цього, Міністр взяв участь у засіданні Спілки ректорів закладів вищої освіти України, у межах якого учасники обговорили питання застосування формульного підходу фінансування закладів вищої освіти у 2022 році та вдосконалення державного фінансування наукових досліджень.

  Під час засідання відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Громадською організацією «Спілка ректорів закладів вищої освіти України» та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження.

  На завершення було обговорено питання розвитку дуальної форми здобуття освіти та працевлаштування випускників.

  Нагадаємо, Сергій Шкарлет долучився до відкриття Business Incubator на базі Харківського комп’ютерно-технологічного фахового коледжу НТУ «ХПІ».