• In English
 • Сергій Шкарлет зустрівся з переможцями та лауреатами всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 13 жовтня 2021 року о 14:09

  Сьогодні відбулась зустріч Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета з переможцями та лауреатами всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

  «Від щирого серця хочу подякувати педагогам, які відіграють вирішальну роль у розвитку дітей та суспільства. Освітяни України впевнено крокують до нових висот, демонструючи професійність та прагнення змінювати на краще своє життя й долю Батьківщини», – зазначив Сергій Шкарлет.

  Міністр вручив переможцям пам’ятні призи, а лауреатам – Почесні грамоти Кабінету Міністрів та Верховної Ради України.

  Кращий досвід учасників конкурсу «Учитель року – 2021» було представлено на Всеукраїнській школі майстерності «Педагогічний стартап», що проходив протягом вересня в онлайн-режимі.

  Нагадаємо, що з 11 жовтня 2021 року розпочато реєстрацію на всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2022» за номінаціями «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво» та «Основи правознавства». Зареєструватися можна до 31 жовтня 2021 року на офіційній сторінці конкурсу за посиланням.

  Зазначимо, у 2022 році переможці всеукраїнського конкурсу «Учитель року» отримуватимуть удвічі збільшену премію в розмірі 65 тис. гривень, а лауреати, які посядуть 2 та 3 місця, – премії в розмірі 58,5 тис. гривень та 52 тисячі грн відповідно.