• In English
 • На Дніпропетровщині зводять ще один затишний будинок для дітей-сиріт
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 13 жовтня 2021 року о 13:30

  На Дніпропетровщині зводять «з нуля» ще один малий груповий будинок. Він – для дітей-сиріт Криворізького району. Будівництво триває у Вакуловому. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  «Втілюємо нові стандарти у вихованні сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. У різних куточках області зводимо малі групові будинки. Обстановка в оселях максимально наближена до домашньої. Аби малечі було комфортно і затишно», – зазначив Валентин Резніченко.

  У Вакуловому малий груповий будинок зводять неподалік від школи, поряд із новою амбулаторією. Роботи проводятьсяза програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

  Нині підрядники облаштовують фундамент. Котлован готуються заливати бетоном. Всередині облаштують 5 спалень. Кожна – на двох дітей. Ігрову, вітальню, їдальню та кухню об’єднають у велику кімнату-студію.

  «У закладі діти матимуть найкращі умови для виховання та розвитку. З ними цілодобово перебуватимуть педагоги. Вони працюватимуть позмінно», – розповіла начальниця служби у справах дітей Вакулівської громади Олена Степура.

  У майбутньому будинку зможуть оселитися 10 дітей від 3 до 18 років. Вони відвідуватимуть звичайні дитсадок і школу. Навколо будинку облаштують затишне подвір’я із клумбами. Буде і дитячий майданчик для активних ігор.

  На Дніпропетровщині вже звели «з нуля» 6 малих групових будинків для дітей-сиріт: у Богданівці, Кам’янському, Петриківці, Покрові, Раївці, Солоному.

  Нині, окрім Вакулового, триває будівництво у Петрівці Синельниківського району.