• In English
 • Сергій Бессараб провів відео-конференцію щодо координації роботи ветеранського середовища та Міністерства у боротьбі із коронавірусом
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 09 квітня 2020 року о 11:44

  8 квітня Міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб провів відео-конференцію із представниками громадських організацій ветеранів війни та членів родин загиблих, які увійшли до оперативного штабу при Мінветеранів з питань координації надання допомоги під час пандемії коронавірусної інфекції на території України.

  Основне питання відео-конференції  -  координація роботи ветеранського середовища та Міністерства у боротьбі із коронавірусом.

  Сергій Бессараб нагадав, що з початку оголошення пандемії коронавірусної інфекції Мінветеранів мобілізувало  роботу територіальних органів і  взяло під контроль ситуацію щодо вирішення проблемних питань, забезпечення усім необхідним осіб з інвалідністю внаслідок війни, ветеранів, родин загиблих, особливо тих, які проживають одні. Він подякував громадським організаціям, які проявили ініціативу в організації допомоги.

  «Ветеранська спільнота – найактивніша частина українського суспільства. Ми захищали країну від зовнішнього ворога і, звичайно, не можемо стояти осторонь нинішньої непростої ситуації в країні. Мінветеранів і українці цінують готовність ветеранів вже сьогодні  активно долучитися до боротьби з пандемією,  але  прошу усіх не забувати про збереження власного здоров’я і  необхідність дотримуватися карантинних заходів», - зазначив Міністр у справах ветеранів.

  Своєю чергою лідери ветеранських організацій доповіли про ситуацію  в своїх регіонах, висловили свої пропозиції щодо налагодження оперативної роботи штабу і виявили готовність об’єднати зусилля і  разом вживати заходів у боротьбі з коронавірусом COVID-19.