• In English
 • На період карантину при Мінветеранів працюватиме оперативний штаб координації надання допомоги
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 09 квітня 2020 року о 11:22

  8 квітня Міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб підписав наказ «Про створення оперативного штабу при Міністерстві у справах ветеранів України з питань координації надання допомоги під час пандемії коронавірусної інфекції на території України».

  Відповідно до наказу оперативний штаб діятиме на період  карантину і здійснюватиме щоденний моніторинг звернень ветеранів війни та членів сімей загиблих воїнів щодо задоволення їх життєвих потреб та надання їм побутових послуг.

  До складу оперативного штабу, який очолює заступник Міністра у справах ветеранів  з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко, увійшли 14 представників громадських організацій та об’єднань.

  Щодня на базі штабу проходитимуть наради  в режимі відео-конференцій,  на яких буде здійснюватися моніторинг ситуації і, відповідно, прийматимуться рішення по оперативному реагуванню.

  Крім того, на сайті Мінветеранів створюється окрема сторінка щодо координації роботи оперативного штабу, де у вільному доступі буде зібрана звітна інформація з надання допомоги ветеранським середовищем та уся доступна інформація щодо боротьби з коронавірусом COVID-19.

  Також представники оперативного штабу триматимуть постійний зв'язок з органами місцевого самоврядування.