• In English
 • Прем’єр-міністр провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 квітня 2020 року о 11:50

  Під час зустрічі обговорювалися питання зовнішньополітичної та економічної співпраці, а також обмінялися кроками, які країни роблять у протидії поширенню коронавірусу COVID-19

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою.

  Під час зустрічі, яка відбулася у четвер, 9 квітня, також був присутній Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Вадим Пристайко.

  Денис Шмигаль повідомив Посла Канади про кроки, які Уряд робить у протидії поширенню коронавірусної хвороби. Зокрема щодо підтримки медичних працівників, соціально вразливих верств населення, людей, що втратили роботу, малого та середнього бізнесу.

  Окремо очільник Уряду зупинився на важливості якнайшвидшого прийняття змін до Держбюджету, адже це дозволить надати фінансову допомогу пенсіонерам та збільшити надбавки медикам.

  «Верховна Рада узгодила основні видаткові статті оновленого Держбюджету. До кінця робочого тижня ми ще працюємо з профільним Комітетом. І вже наступного тижня ми очікуємо, що народні депутати проголосують за зміни до Держбюджету», – зазначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр також повідомив Пані Посла про створення Фонду по боротьбі з коронавірусом. У свою чергу Пані Посол поділилася досвідом Канади у боротьбі з коронавірусом та зазначила, що Україна вживає правильні заходи.

  Під час зустрічі Денис Шмигаль проговорив з Ларисою Ґаладзою ситуацію з катастрофою українського літака в Ірані.

  «Ми вийшли на розуміння того, що «чорні скриньки» з цього літака можливо повернути в Україну. Робота триває, незважаючи на інші виклики», – зазначив Прем’єр-міністр.

  Він також подякував Канаді за підтримку України та твердість у збереженні санкцій проти РФ. У свою чергу Пані Посол зазначила, що Канада не відходить від цього курсу та й у подальшому має намір на зовнішньополітичній  міжнародній арені акцентувати на цьому.

  Прем’єр-міністр провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади