• In English
 • Роботи з будівництва казарм поліпшеного типу для контрактників планується завершити у 2019 році
  Міністерство оборони України, опубліковано 26 лютого 2019 року о 18:50

  У 2018 році завершено будівництво 19 казарм за масштабним проектом будівництва казарм поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом. 109 будівель готові на понад 50%, ступінь готовності 56 будівель – менше 50%. Про це сьогодні, 26 лютого, під час брифінгу поінформував заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗС України полковник Олександр Чергінець.

  За його словами, на реалізацію проекту, що дасть змогу забезпечити житловими приміщеннями 23 тисячі військовослужбовців служби за контрактом, Міноборони у 2018 році було виділено фінансовий ресурс у сумі 1,484 млрд грн.

  Закупівля будівельних робіт на військових об’єктах здійснювалася у відповідності з чинним законодавством України у сфері публічних закупівель з використанням електронного майданчика «PROZZORO».

  «У 2018 році було проведено процедури закупівель по всіх 184 казармах поліпшеного планування. У той же час замовниками через порушення підрядниками умов договорів Міноборони розірвано 31 контракт, з яких по 15 проведено нові процедури та укладені договори, по 16 – оголошено повторні процедури торгів», – розповів офіцер.

  Олександр Чергінець повідомив, що у I півріччі 2019 року планується ввести в експлуатацію понад сто будівель.

  «Роботи з будівництва решти казарм поліпшеного типу планується завершити у другому півріччі 2019 року, в межах виділеного фінансового ресурсу», – наголосив заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗС України.