• In English
 • Ігор Жданов: Разом з місцевим керівництвом нам потрібно й надалі доводити - спортивна структура розвивається
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 26 лютого 2019 року о 18:34

  26 лютого у Мінмолодьспорту відбулася нарада за участі керівників структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту областей та Києва.

  Розпочинаючи засідання, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов окреслив коло питань, які будуть обговорені на нараді.

  Зокрема про те, що 2019 рік є ключовим у підготовці до Олімпіади в Токіо-2020, і наразі в Міністерстві проходять зустрічі з представниками провідних олімпійських федерацій задля визначення перспектив та потреб збірних команд.  Окрім того,  у тісній співпраці з НКСІУ відбувається планова підготовка до Паралімпійських ігор. Ведеться робота зі створення антидопінгової лабораторії – підготовані зміни до законодавства, утворено робочу групу за участю членів НОК та профільного комітету ВРУ.

  Окрему увагу урядовець звернув на появі нових споруд у регіонах та створенню ДЮСШ.

  «Це дуже важливо. Нам потрібно показати, що спортивна інфраструктура розвивається. Нехай це перші, але солідні кроки.  Необхідно й надалі доводити, що наша структура виходить із затяжного «штопора» руйнування», - наголосив Ігор Жданов.

  Заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич детально  зупинився на питанні порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних спортивних майданчиків для занять ігровими видами спорту.

  Не оминули під час обговорення й розвиток та фінансування спортивних шкіл в об’єднаних територіальних громадах.

  «Слід спільно напрацювати шляхи для утримання ДЮСШ, які є системними на території району, але фінансуються за рахунок окремої ОТГ. Знищити жодної ДЮСШ я не дам тому, що дітям не буде куди ходити, особливо, коли спортшкола одна в районі!» - підкреслив Міністр.

  Більш детально про кадрове забезпечення сфери фізичної культури і спорту розповів Державний секретар Мінмолодьспорту Олег Немчінов.

  Президент Національного комітету спорту інвалідів України, Валерій Сушкевич поінформував про координацію роботи профільних  управлінь із регіональними центрами фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» щодо створення умов для розвитку спорту осіб  з інвалідністю.

  Про стан реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» у 2018 році доповів заступник Міністра Ярослав Войтович.

  Обговорювалися також питання узгодження регіональних програм розвитку фізичної культури і спорту в Антимонопольному комітеті України, рейтинг з олімпійських та неолімпійських видів спорту, унормування діяльності закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання, Порядок придбання, зберігання, перевезення і використання спортивної зброї, боєприпасів до неї, утримання стрілецьких тирів, стрільбищ та стендів, взаємодія Національного антидопінгового центру України з територіальними органами управління з питань фізичної культури і спорту.

  Після завершення наради Ігор Жданов надав окремі доручення керівникам структурних підрозділів Міністерства щодо вирішення окремих питань, що були підняті під час засідання.

  Ініціатори та переможці конкурсу Молодіжна столиця України-2019  презентували плани на рік у Кам’янці-Подільському.