• In English
 • Понад 40 заходів заплановано у Молодіжній столиці України - 2019
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 26 лютого 2019 року о 19:07

  26 лютого у прес-центрі Кабінету Міністрів України презентовано календар подій, які відбуватимуться протягом року у Кам'янці-Подільському - Молодіжній столиці-2019.

  Спікерами на заході виступили Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, Голова Національної молодіжної ради України Андрій Колобов, керівник департаменту міжнародної співпраці Українського інституту міжнародної політики Надія Афанасьєва, заступник міського голови Вадим Савчук, представники міської влади Кам'янця-Подільського та активна молодь.

  У партнерстві між Міністерством молоді та спорту, місцевою владою та громадськими організаціями Кам'янця-Подільського заплановано проведення понад 40 заходів. 

  Загалом заходи готуються у трьох напрямах: політичному, соціоекономічному та культурному вимірах.

  Передбачаються навчальні поїздки для молоді з обміну досвідом в різних регіонах України, запуск локального молодіжного комітету U-Report “U-Local»”, Всеукраїнський молодіжний форум “Час розумних”.

  Проводитимуться конкурс молодіжних стартапів, кар’єрний форум для молоді, профорієнтаційна гра – квест для учнівської молоді “Мозаїка професій”, соціальний напівмарафон “Від фортеці до фортеці” тощо.

  Влітку працюватиме міжнародний літній табір.

  Команда міста-переможця конкурсу пообіцяла багато цікавинок і сюрпризів для найзавзятіших учасників заходу.

  Присутні закликали усіх охочих долучатися до різноманітних активностей  у межах Молодіжної столиці України-2019.