• In English
 • Рівень кібербезпеки у енергетичній галузі України повинен відповідати існуючим загрозам, - Євген Владіміров
  Міністерство енергетики України, опубліковано 02 липня 2021 року о 16:47

  Заступник Міністра енергетики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Євген Владіміров на платформі регіонального кластера у Хмельницькому національному університеті презентував проект Концепції кібербезпеки енергетичного сектору, розроблений Міненерго.

  Зараз Концепція проходить погодження у центральних органах виконавчої влади. Цьому передувало обговорення з ключовими гравцями ринку та суб’єктами забезпечення кібербезпеки.

  Концепція розрахована на 2021-2023 роки та визначає основні напрямки побудови системи кібербезпеки галузі. ЇЇ завданням є гарантоване забезпечення стійкого функціонування, керованості і ефективності роботи Міненерго, його підрозділів та суб’єктів.

  «Енергетика є ключовою критичною інфраструктурою, від сталої роботи якої залежать всі інші вкрай важливі критичні інфраструктури. Наша головна задача, яку ми заклали при розробці концепції, кібербезпеки енергетичного сектору - не допускати його вразливості спричиненої стороннім впливом», - зазначив заступник Міністра.

  Реалізація Концепції дозволить забезпечити рівень кібербезпеки у енергетичній галузі України відповідно до існуючих загроз.