• In English
  • Держпродспоживслужба забезпечила фітосанітарний контроль при експорті 18,4 млн тонн зернових та олійних

    За перші пів року Держпродспоживслужбою забезпечено фітосанітарний контроль при експорті 18,4 млн тонн зернових та олійних культур. У тому числі 13,5 млн тонн кукурудзи, майже 4 млн тонн пшениці, 350 тис. тонн ячменю та понад 390 тис. тонн сої.

    «Держпродспоживслужба піклується, щоб продукція, яка експортується з України та імпортується до нашої країни, відповідала всім необхідним нормам та вимогам. Здійснення фітосанітарного контролю – важлива щоденна праця наших фахівців», - розповіла Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

    Крім того, за шість місяців державні фітосанітарні інспектори встановили статус як місць вирощування, так і місць виробництва вільних від шкідливих організмів на більш ніж тисячі ділянок. Це обумовлено фітосанітарними вимогами країн, які передбачають ввезення продукції виключно з територій вільних від карантинних та шкідливих організмів.

    Нагадаємо, Держпродспоживслужба відіграє важливу роль у ефективності українського експорту. Її завданням є забезпечення державних гарантій щодо відповідності української продукції санітарним та фітосанітарним заходам країн-партнерів у міжнародній торгівлі.