• In English
  • Регіони повинні не пізніше 15 січня почати відбір проектів для держфінансування у 2019 році

    Відповідно до змін, внесених до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, області мають почати проведення відбору проектів на наступний плановий рік не пізніше 15 січня того ж року.

    «Сьогодні дійсно є велика проблема щодо термінів подання проектів, які можуть фінансуватися з Держфонду регіонального розвитку. Вони надаються запізно, і тому фінансування виділяється зазвичай лише наприкінці року. Тому ми внесли зміни в порядок підготовки та відбору проектів. Регіональний відбір має початися не пізніше 15 січня, і краще починати цю важливу роботу вже зараз, а не після новорічних свят. Тому закликаю області не зволікати та прискорити відбір проектів для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році», – наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на Форумі місцевого самоврядування.

    Він також підкреслив важливість реалізації пріоритетних проектів у регіонах: створення сучасних медичних амбулаторій у сільській місцевості, центрів надання адмінпослуг (ЦНАП), створення Нового освітнього простору (НОП) у школах та дитячих садках. «Це найголовніші титульні реформи, які мають відбутися в регіонах, для безпеки та комфорту їх жителів», - додав Лев Парцхаладзе.