• In English
 • З початку 2018 року на розгляд фахівців Кіровоградщини надійшло 10 895 проектів землеустрою з інших областей

  З початку поточного року до Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надійшло на опрацювання за принципом екстериторіальності 10 895 проектів землеустрою з інших областей. На сьогодні експерти опрацювали 10 737 робіт, з яких 8 653 отримали позитивний висновок. Ще 158 проектів землеустрою перебувають на розгляді.

  Спеціалістами Головного управління Держгеокадастру Кіровоградщини направлено на погодження до інших областей 10 850 проектів землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 10 578 проектів, з яких 7 694 отримали позитивний висновок. На розгляді перебувають ще 272 проекти землеустрою.

  У Кіровоградській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 22 особи.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.