• In English
 • Реформа оборонного сектору в умовах війни може стати стимулом для змін у багатьох інших сферах життя, - Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з військовослужбовцями
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 25 березня 2019 року о 20:34

  Реформа сектору безпеки й оборони в умовах збройної агресії з боку Російської Федерації має стати стимулом до трансформацій в інших сферах життя. А це у свою чергу наблизить нашу країну до членства у Північноатлантичному альянсі.  Про це заявила Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з військовослужбовцями на Житомирщині. Віце-прем’єр-міністр відвідала 50-й окремий ремонтно-відновлювальний полк оперативного командування «Північ» Збройних Сил України та 95-ту окрему Житомирську десантно-штурмову бригаду.

  «Незважаючи на те, що триває війна, реформа оборонної галузі є тією можливістю, яка може принести якнайшвидший результат і створити «ефект доміно» для трансформацій у багатьох інших сферах життя», – зазначила представниця Уряду.

  Вона нагадала, що з 2014 року Україні довелося відновлювати національні Збройні Сили з нуля, оскільки до того у владі були люди, які не мали на меті відстоювати ані національні інтереси, ані безпеку країни. «Тому такою дорогою ціною військовим доводиться захищати країну на лінії розмежування, а Уряду – виконувати роботу з реформування і трансформації держави. Ми прагнемо побудувати країну, яка була б співмірною з країнами-членами ЄС та НАТО», – підкреслила Віце-прем'єр-міністр.

  Втім, відбиваючи гібридні атаки агресора, Україна здобуває безцінний досвід, який може бути корисним не тільки для нашої безпеки, а й для захисту партнерів в ЄС та НАТО. «Ми сьогодні є контрибуторами, тобто тими, хто робить конкретний внесок для забезпечення європейської і євроатлантичної безпеки», співвимірн додала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  За її словами, Україна – перша пострадянська країна такого великого розміру, яка взяла на себе амбітну ціль трансформуватись відповідно до кращих світових практик. Міністерство оборони перетворюється на цивільне відомство, а високі військові звання стали доступними для жінок. Незважаючи на спроби Росії зруйнувати європейську та євроатлантичну єдність, Україна має потужну підтримку західних партнерів у вигляді не лише політичних заяв, а й економічних санкцій проти Москви, технічної допомоги нашій країні та наданні доступу до закупівель озброєння. Та все це не було б можливим без мужніх захисників, які тримають рубежі на фронті.

  «Ми, цивільні, безмежно вдячні, пишаємося і цінуємо те, що ви робите, тримаючи над нами небо і даючи нам можливість працювати над майбутнім України», – підкреслила Віце-прем'єр-міністр.

  Реформа оборонного сектору в умовах війни може стати стимулом для змін у багатьох інших сферах життя, - Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з військовослужбовцями Реформа оборонного сектору в умовах війни може стати стимулом для змін у багатьох інших сферах життя, - Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з військовослужбовцями Реформа оборонного сектору в умовах війни може стати стимулом для змін у багатьох інших сферах життя, - Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з військовослужбовцями