• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Національної гвардії України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 березня 2019 року о 09:00

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем Національної гвардії України!

  Національна гвардія є гордістю не лише збройних формувань України, а і усього українського народу. Усі українці пам’ятають добровольців, які прямо з Майдану зголосилися вступити до лав Національної гвардії, щоб захищати Батьківщину у перші місяці російської агресії. Тоді почалася славна історія оновленої Національної гвардії.

  Сьогодні бійці Національної гвардії продовжують нести військову службу на Сході та найважливіших і найбільш небезпечних ділянках нашої країни. Національній гвардії довіряють охорону військових об’єктів та атомних електростанцій, гвардійці забезпечують порядок під час публічних подій та урочистих заходів. Національна гвардія є елітним підрозділом, на який рівняються і куди прагнуть потрапити молоді люди, які вирішили пов’язати своє життя із службою у війську.

  Безпека громадян і держави є нашим безумовним пріоритетом, тому Уряд уважно слідкує за потребами підрозділів Національної гвардії. Ми і надалі здійснюватимемо фінансування та матеріальне забезпечення підрозділів Національної гвардії на належному рівні. Потреби бійців Національної гвардії залишатимуться у центрі уваги Уряду, адже наша стратегічна мета – побудова потужних військових формувань, що здатні протистояти викликам сучасного світу.

  Висловлюю подяку всім бійцям та працівникам Національної гвардії за віддану і професійну службу Батьківщині! Бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття, професійного самовдосконалення та удачі на військовій службі!

  Слава Україні!                                                       Героям слава!

   

  Прем’єр-міністр України                                   Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Національної гвардії України