• In English
 • Ірина Фріз підписала Меморандум з американською компанією, що працює в напрямку гуманітарного розмінування
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 25 березня 2019 року о 19:44

  Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз підписала Меморандум про співпрацю з американською компанією «Tetra Tech» TMR Operating Unit, яка виступила з ініціативою організації навчальних курсів для ветеранів по здійсненню робіт з гуманітарного розмінування.

  «В ході зустрічі обговорили формат співпраці, що буде спрямовуватись на забезпечення комплексної підтримки ветеранів війни в Україні на соціальному, фінансовому та освітньому рівнях. Зокрема, компанія пропонує розпочати та забезпечити підготовку, навчання та сертифікацію спеціалістів з гуманітарного розмінування. «Tetra Tech» готова створити умови, в яких ветерани будуть зайняті на всіх рівнях управління та впровадження проекту, їм буде надано необхідну для цього підготовку», – розповіла Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

  «Тetra Tech» виконуватиме всі операції відповідно до Національних стандартів протимінної діяльності, які були прийняті в Україні в 2018 році, та дотримуватиметься вимог щодо всіх аспектів протимінної діяльності. Компанія має великий досвід з очищення зон бойових дій, розмінування території.

  Довідково

  Компанія «Tetra Tech» працює вже більше 25 років у сфері розмінування та протидії саморобним вибуховим пристроям, має замовлення від урядових структур США, виконувала роботи в Іраку, Афганістані, Сирії.