• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем авіації України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 25 серпня 2018 року о 09:00

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем авіації України!

  Авіаційна галузь є важливим сектором національного господарства, а авіаційне будівництво – окрасою та гордістю української промисловості. Протягом кількох останніх років вітчизняна авіація демонструє динамічний розвиток як результат прийнятих Урядом рішень, що спрямовані на реформування та модернізацію сфери. Здійснення ряду заходів у галузі пасажирських авіаперевезень сприяло процесу лібералізації ринку та відкриттю українського неба для багатьох авіакомпаній, які раніше не були допущені до польотів з українських аеропортів. Поява в Україні відомих та нових бюджетних авіаперевізників нарешті дала можливість кардинально знизити вартість польотів для українських громадян та подорожувати у будь-які куточки Європи та світу.

  Політика Уряду спрямована на подальшу демонополізацію та лібералізацію ринку і впровадження європейської моделі «відкритого неба». Наше завдання – доступна і комфортна цивільна авіація для громадян України не лише на міжнародних маршрутах, а і у внутрішньому сполученні. Розвинута авіаційна галузь є важливою складовою національної транспортної системи, що впливає на інтенсивність економічного життя цілої країни та її окремих регіонів. Значне зростання пасажиропотоків в українських аеропортах та збільшення їх прибутку, збільшення кількості українців, які подорожують літаками, свідчить про те, що ми рухаємося у вірному напрямі.

  В умовах воєнного конфлікту на сході нашої країни важливим є розвиток галузі військової авіації. Впровадження стандартів НАТО та приведення українського війська у відповідність з вимогами Альянсу стосується також модернізації зазначеної сфери. Важливо, що вітчизняна авіаційна промисловість здатна забезпечити армію найбільш сучасною технікою воєнного призначення. Традиції авіаційної промисловості України, наші досягнення та рекорди у цій галузі дають змогу з упевненістю дивитися у майбутнє та очікувати подальшого розвитку авіабудівного сектору.

  Висловлюю подяку всім працівникам авіації та авіабудування за висококваліфіковану працю. Ваш унікальний досвід і фаховий рівень дозволяють виконувати найскладніші завдання з реформування і модернізації галузі.

  Бажаю всім міцного здоров’я, нових професійних досягнень та мирного неба!

  З повагою

   

  Прем’єр-міністр України                                Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем авіації України