• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 25 серпня 2018 року о 09:07


  Упродовж минулої доби через КПВВ, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, прослідувало 30,9 тисячі осіб та 4,3 тисячі транспортних засобів:

  «Мар’їнка» – 10400 осіб та 2020 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 7480 осіб та 1720 транспортних засобів;

  «Гнутове» –  2660 осіб та 620 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 10430 осіб.

  Сьогодні зранку у контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

   «Мар’їнка» – 0/50; «Новотроїцьке» – 10/15; «Гнутове» – 15/20.

  Нагадаємо, через регулярні обстріли припинено функціонування КПВВ «Майорське», де наразі не здійснюються пропускні операції осіб та транспортних засобів. Звертаємось до громадян з проханням врахувати цю інформацію під час планування своїх поїздок.

  Загалом учора під час здійснення перевірки в КПВВ на лінії зіткнення прикордонники Краматорського та Донецького загонів спільно з представниками ДФС, зі складу Об’єднаних сил, завадили трьом спробам порушення правил переміщення товарів через лінію розмежування в КПВВ «Мар’їнка» та «Гнутове». Серед виявленого – медичні прилади, акустичні колонки, взуття та тютюнові вироби. Товари на загальну суму близько 340 тисяч гривень передано працівникам ДФС для прийняття правового рішення.