• In English
 • Прем’єр-міністр України провів зустріч із Главою Уряду Норвегії
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 липня 2022 року о 20:49

  Оборонну підтримку, співпрацю в енергетичному й гуманітарному напрямках обговорили під час зустрічі в Києві Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і Прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере.

  Денис Шмигаль підкреслив, що візит до України в такий складний час є важливим і вчасним проявом солідарності Норвегії з українським народом.

  «Норвегія — на лідерських позиціях серед країн, що надають практичну підтримку Україні. Високо цінуємо виділення вашою країною допомоги в сумі майже 1 млрд євро. Це важливо для підтримки соціальної сфери та макростабільності нашої держави, адже більшість бюджету сьогодні спрямована на забезпечення оборонної сфери», — відзначив Прем’єр-міністр України.

  Очільник українського Уряду подякував за військово-технічну допомогу нашій країні, а також за приєднання до санкцій Європейського Союзу проти росії.

  Сторони також обговорили питання енергетичної безпеки в Європі та активізацію спільної українсько-норвезької економічної комісії.

  Прем’єр-міністр Норвегії зазначив, що його візит в Україну є проявом солідарності та підтримки українців. Він підкреслив, що Норвегія робить усе можливе, щоб допомогти Україні у цій неспровокованій війні з боку рф.

  Прем’єр-міністр України провів зустріч із Главою Уряду Норвегії Прем’єр-міністр України провів зустріч із Главою Уряду Норвегії Прем’єр-міністр України провів зустріч із Главою Уряду Норвегії Прем’єр-міністр України провів зустріч із Главою Уряду Норвегії Прем’єр-міністр України провів зустріч із Главою Уряду Норвегії Прем’єр-міністр України провів зустріч із Главою Уряду Норвегії Прем’єр-міністр України провів зустріч із Главою Уряду Норвегії