• In English
 • Оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні

  Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.

  Станом на 29.06.2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей.

  Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (51), Дніпропетровської (7), Луганської (37), Запорізької (52), Херсонської (49), Миколаївської (24), Сумської (18), Чернігівської (4) областей. Загалом у переліку наразі 308 громад.

  Усі внутрішньо переміщені особи, які перемістилися з цих громад, отримають грошову допомогу від держави.

  Інформуємо, що зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій.

  У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це:

  території, що є тимчасово окупованими;

  території, що перебувають в оточенні (блокуванні);

  території, на яких тривають активні бойові дії.

  Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня в цьому переліку, радимо звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.