• In English
 • Прем’єр-міністр України обговорив збільшення квоти автодозволів із Головою Ради Міністрів Польщі
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 вересня 2021 року о 17:22

  У ході робочого візиту в Республіку Польща Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив активізацію торгово-економічних відносин із Головою Ради Міністрів Польщі Матеушем Моравецьким.

  Очільник українського Уряду підкреслив, що попри пандемію, рівень двосторонньої торгівлі товарами та послугами між країнами за результатами І півріччя сягнув майже 5 млрд доларів.

  «Така позитивна динаміка дає можливість нам обговорити механізми співробітництва, які сприятимуть подальшому зростанню рівня двосторонньої торгівлі та збільшення рівня інвестицій», — зазначив Денис Шмигаль.

  Зокрема, Прем’єр-міністр України наголосив на важливості збільшення польською стороною квоти автодозволів для українських перевізників.

  «Ми максимально використовуємо можливості поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Повернення кількості автодозволів до 200 тисяч на рік дозволить нам виконати наші зобов’язання перед європейськими партнерами», — відзначив Глава Уряду України.

  Сторони також обговорили реалізацію проектів з розбудови прикордонної інфраструктури задля підвищення ефективності функціонування пунктів пропуску та розвитку двосторонньої торгівлі.

  Прем’єр-міністр України обговорив збільшення квоти автодозволів із Головою Ради Міністрів Польщі