• In English
 • Підтримка Польщі надзвичайно важлива для приєднання України до ENTSO-E, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 вересня 2021 року о 17:30

  Надання Польщею політичної та технічної підтримки для синхронізації української енергосистеми з європейською мережею ENTSO-E є надзвичайно важливою. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з Головою Ради Міністрів Польщі Матеушем Моравецьким у ході робочого візиту в Республіку Польща 9 вересня.

  Денис Шмигаль підкреслив актуальність питання інтеграції до ENTSO-E, що передбачено Угодою про Асоціацію між Україною та ЄС.

  «Впевнений, Польща розуміє та підтримує наше прагнення приєднатись до європейської енергосистеми як на тлі гібридної агресії Російської Федерації, так і в контексті перспективи членства України в ЄС», — зазначив очільник українського Уряду.

  Голова Ради Міністрів Польщі зі свого боку відзначив, що інтеграція України до ENTSO-E є символічним приєднанням до Європи, і Польща підтримуватиме нашу державу на цьому шляху.

  Денис Шмигаль і Матеуш Моравецький також висловилися категорично проти завершення будівництва проекту «Північний потік-2», який несе загрозу безпеці не лише України та Польщі, але й всього європейського континенту.

  Підтримка Польщі надзвичайно важлива для приєднання України до ENTSO-E, — Денис Шмигаль