• In English
 • Прем’єр-міністр про освітню реформу: Потрібно відчувати свою відповідальність за успішність наших дітей
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 29 серпня 2018 року о 11:47

  Реформа освіти, яка вважається однією з ключових реформ Уряду України, - це довгостроковий процес, результати якого будуть відчутні лише за 10-12 років. Але відповідальність за майбутнє дітей, їх успішність і конкурентоздатність – питання сьогодення. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

  «Процес навчання потрібно починати з дошкільної освіти. Це все має бути єдина система – конкурентна, сучасна, мобільна, - сказав Прем’єр-міністр. - Ми закладаємо основу змін і маємо нести спільну відповідальність за їх впровадження».

  У цьому контексті Глава Уряду нагадав, що лише на програму оновлення початкової школи виділено 1 млрд грн. Але рівень використання коштів ледве перевищує половину.
  «Потрібно відчувати свою відповідальність за успішність дітей. Ми не маємо право забирати у них єдиний в житті шанс на якісну освіту. Наголошую: до 2020 року завдання Уряду - щодо доступу до дитячих садочків, щодо оновлення програм та оснащення шкіл - має бути виконане», - зазначив Володимир Гройсман.

  Одночасно він звернув увагу, що школа – «це не тільки стіни й парти і програми, а ще й вчитель, який має відчувати повагу».

  «Протягом 10 років Україна має стати державою з високою якістю освіти, коли ми не тільки навчаємо дітей, а й поширюємо напрацьований досвід», - додав Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр про освітню реформу: Потрібно відчувати свою відповідальність за успішність наших дітей