• In English
 • Володимир Гройсман: Нам вдалося перезавантажити систему державного управління
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 лютого 2019 року о 19:41

  Уряд України в рамках запровадження низки фундаментальних реформ зміг започаткувати і системно перезавантажити сферу державного управління – від зміцнення місцевого самоврядування до ефективного управління державними компаніями. Про це в ефірі програми «Ехо України» на телеканалі «Прямий» сказав Прем’єр-міністр України. Програма присвячена звіту Уряду за 2018 рік, а її учасниками, окрім Глави Уряду, стали члени Уряду. 

  «Що таке ефективне урядування? Це децентралізація, перезавантаження державної служби, управління держкомпаніями. Системність у поглядах і діях – і нам це вдалося», - сказав Володимир Гройсман. 

  Його підтримав Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко, який є одним з лідерів реформи державної служби. «На державну службу сьогодні ледь не вперше приходять не через зв’язки, а за принципом ефективності і професійності, - сказав Міністр. - Реформа держуправління – це стандарт європейського урядування. І 2018 рік був успішним для цієї реформи».

  В рамках ефіру Глава Уряду звернув увагу на те, що перезапуск державної служби дозволив прискорити економічні реформи. 

  «Ми збудували фундамент. Так, нам далеко до достойних пенсій, ми йдемо до ринкових заробітних плат – таких, які б залишали українців в Україні. Але фундамент збудований, - сказав Володимир Гройсман. - Середня зарплата в грудні дорівнювала 10,5 тис. грн. Тобто за такі гроші вже можна знайти роботу. Мінімальна зарплата за два роки зросла с 50 до 150 доларів». 

  Прем’єр-міністр також зазначив, що у 2019 році позитивні тенденції будуть продовжені.

  Володимир Гройсман: Нам вдалося перезавантажити систему державного управління