• In English
 • Віце-прем'єр-міністр: Прогрес виконання євроінтеграційних зобов`язань дає чітку оцінку, хто з політиків прийшов до влади лише на євроінтеграційних гаслах
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 15 лютого 2019 року о 18:08

  Уряд доклав багато зусиль для того, щоб налагодити системну роботу щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Розпочато конструктивний діалог з Парламентом через ухвалення урядово-парламентської дорожньої карти виконання Угоди. Про це під час круглого столу «Ефективна імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом як основний елемент європейської інтеграції України» заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  Разом з тим, і сам апарат Верховної Ради, і профільний Комітет також потребують посилення спроможності та впливу, а також експертної складової своєї роботи з урахуванням амбітних цілей. В Урядовому офісі координації європейської та євроатлантичної інтеграції вже сформований пул експертів, які готують експертизу урядових актів на відповідність праву ЄС та зобов’язанням України за Угодою. Водночас часто виникає потреба аналізу ініціатив Верховної Ради, по який звертаються комітети та народні депутати. Для такого обсягу роботи штатного кадрового забезпечення Урядового офісу дедалі більше бракуватиме.

  «Сьогоднішній прогрес у виконанні наших євроінтеграційних зобов`язань дає чітку оцінку того, хто з політиків прийшов до влади лише на євроінтеграційних гаслах, а хто підтвердив відданість цінностям на справах», - зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  Зі свого боку, в.о. голови парламентського Комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова наголосила на необхідності перегляду Регламенту Верховної Ради України з метою підвищення якості євроінтеграційних та інших законопроектів.

  Віце-прем'єр-міністр: Прогрес виконання євроінтеграційних зобов`язань дає чітку оцінку, хто з політиків прийшов до влади лише на євроінтеграційних гаслах