• In English
 • Ситуація в Україні буде змінюватися завдяки системності наших дій, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 лютого 2019 року о 20:11

  Системні зміни, які наразі запроваджує Уряд, будуть накопичуватися і саме вони у підсумку змінюють ситуацію в Україні. Про це в ефірі телеканала «Прямий» сказав Прем’єр-міністр України. Програма присвячена звіту Уряду за 2018 рік, а її учасниками, окрім Глави Уряду, стали члени Уряду.

  «Ми проводимо системні речі, які накопичуються, і вони змінюють ситуацію в державі», - сказав Володимир Гройсман. Однією з таких змін Глава Уряду назвав запровадження низки юридичних новацій – передусім в контексті надання безоплатної юридичної допомоги, запровадження електронних сервісів реєстрації дитини, захисту прав дітей в рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває. 

  «Приміром, ми запроваджуємо програму «Муніципальна няня». Це допомога мамі, яка хоче повернутися на роботу. І зараз можна легально найняти помічника. Це означає, що є контракт, є відповідальність, - сказав Володимир Гройсман. – Або Пакунки маляти. У 2018 році більше 100 тис. мам отримали ці пакунки. Минулого року ми придбали більше 800 квартир для дітей – сиріт, які закінчили інтернатні заклади».   

  Участь у програмі також взяв Міністр юстиції Павло Петренко. Він наголосив, що свого часу ініціативу #ЧужихДітейНеБуває сприймали по-різному. «Але це ж  конкретні долі», - сказав Міністр і нагадав, що минулого року саме завдяки рішенням Уряду відновлені права понад 500 тис. дітей.

  Ситуація в Україні буде змінюватися завдяки системності наших дій, – Володимир Гройсман