• In English
 • Поліція Луганщини отримала нову адміністративну будівлю і комп’ютерну техніку
  Національна поліція України, опубліковано 15 грудня 2018 року о 14:18

  На базі главку поліції почав функціонувати сучасний Ситуаційний центр. Крім того, наступного року для працівників поліції Луганської області планують придбати сучасні засоби захисту і зв’язку, а також нове житло. Про це в рамках робочого візиту до Луганської області повідомили Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і Глава Національної поліції України Сергій Князєв.

  За словами Арсена Авакова, отримання нової будівлі поліцією Луганщини стало рішенням ідеї, що виникла на державному рівні кілька років тому. Метою цієї ідеї було забезпечити поліцію сучасним приміщенням, аби правоохоронці могли виконувати покладені на них завдання.

  «Ми сьогодні бачимо, що це запрацювало. Начальник поліції Луганщини Сергій Колесник сказав, що є додаткові плани по будівництву. Ми цьому дуже раді і будемо допомагати», – зазначив глава МВС України.

  Він також повідомив, що поліції Луганської області додатково передано необхідну комп’ютерну техніку.

  За словами Глави Національної поліції України Сергія Князєва, у лютому 2019 року, під час проведення закупівель відомство в першу чергу зверне увагу на потреби поліції Луганщини. Це пов’язано з необхідністю забезпечення правоохоронців регіону сучасними засобами захисту і зв’язку.

  «Це сучасний інструментарій, що допоможе ефективно і чітко забезпечити безпеку громадян в Луганському регіоні – навіть з урахуванням воєнних дій», – підкреслив Сергій Князєв.

  Крім того,  Арсен Аваков повідомив, що сьогодні відбудеться мотиваційна зустріч із працівниками підрозділів поліції і служби надзвичайних ситуацій. На цій зустрічі очільники МВС і Нацполіції представлять перший мотиваційний пакет соціального забезпечення працівників правоохоронних органів, зокрема – пільгового кредитування придбання житла.

  «Фундаментальний розвиток і мотивація поліцейських сил, особливо – в Донецькій і Луганській областях, для нас це – надважливе завдання. Саме тому ми сьогодні на мотиваційній нараді із поліцейськими  і рятувальниками представимо перший мотиваційний пакет, заснований на іпотечному пільговому кредитуванні для поліцейських і рятувальників», – повідомив Арсен Аваков.

  Він також зазначив, що упродовж 2019 року для поліцейських Луганської області планують закупити за іпотекою кілька тисяч квартир. Це стане серйозним поштовхом для мотивації правоохоронців зосередитися на роботі.  Крім того, такі закупівлі стануть додатковим стимулом для розвитку економіки і податкової сфери регіону.

  «Але дуже важливо – ми отримаємо мотивованого, чесного, адекватного, професійного поліцейського, який діятиме на вулиці на благо безпеки», – підкреслив Арсен Аваков.

  Нагадаємо, раніше глава Нацполіції Сергій Князєв заявив, що поліцейські незалежно від звань і посад повинні мати соціальний захист та кар’єрне зростання.