• In English
 • Рятувальники Луганщини отримали нові пожежно-рятувальні машини
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 15 грудня 2018 року о 16:47

  5 пожежно-рятувальних автоцистерн отримали підрозділи ДСНС Рубіжного,Новодружеська, Сєвєродонецька і Кремінної.

  15 грудня, у рамках робочої поїздки на Луганщину, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та глава Держслужби із надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін передали рятувальникам області нові пожежні автомобілі. Вони обладнані тепловізорами, електричними генераторами, індивідуальними дихальними апаратами, пожежними рукавами і мотопомпами.

  «Якість служби – це сучасне технічне оснащення, гідні умови праці і соціальні гарантії. Щорічно ми оновлюємо техніку в усіх регіонах України. Вже 19 грудня ДСНС отримає свій вертоліт Н225 в рамках становлення авіаційної системи МВС. Крім того, Міністерство запровадило нову мотиваційну програму для наших працівників – це і виплата коштів за піднайом житла, і лізингова програма для купівлі власної квартири. З нового року на 30% підвищується рівень грошового забезпечення. Ті, хто щодня ризикують власними життям та рятують людей, мають відчувати, що держава про них дбає», - сказав Арсен Аваков.

  Він додав, що нові програми, які започатковує МВС, дозволять не лише покращити соціальні умови життя та мотивувати працівників, але і розвивати економіку.

  «Ми прибули сюди і бачили, що, на жаль, у Севєродонецьку новобудов не так багато. Ця програма не лише мотивуватиме наших правоохоронців, а і дасть поштовх для економіки у цьому регіоні, зокрема, будівництво нового житла. Дуже важливо, що ми отримаємо чесного мотивованого поліцейського, який буде діяти заради вашої безпеки», - зазначив Арсен Аваков.