• In English
 • На Хмельниччині триває будівництво тринадцяти двоповерхових гуртожитків поліпшеного типу для військовослужбовців-контрактників
  Міністерство оборони України, опубліковано 15 грудня 2018 року о 12:45

  На Хмельниччині триває будівництво тринадцяти двоповерхових гуртожитків поліпшеного типу для військовослужбовців контрактної служби Збройних Сил України. Кожен гуртожиток розрахований на 125 чоловік, після їх здачі в експлуатацію в них заселяться 1 625 військовослужбовців-контрактників. 11 гуртожитків буде зведено у військових містечках міста Хмельницький та 2 у місті Кам’янець-Подільський.

  Цей масштабний проект з будівництва 184 типових гуртожитків покращеного планування в багатьох військових гарнізонах України стартував цього року і реалізується в рамках спільної ініціативи Президента України та Міністерства оборони України.

  «Замовником будівництва від Міністерства оборони України виступає Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління оборонного відомства, яке дислокується у Львові», підкреслив начальник квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ) міста Хмельницький полковник Петро Хохун. «Наше завдання – виконання повного комплексу робіт з підведення до об’єктів будівництва усіх мереж: тепло, вода, каналізаційні та електромережі, які вже готові більше ніж на 80%. Гуртожитки зводяться на адміністративних територіях військових частин, будівельні роботи тривають безперервно, за будь-яких погодних умов і на всіх без виключення об’єктах».

  Він також підкреслив, що у Хмельницькому КЕВ створено спеціальну робочу групу, яка постійно – двічі на добу, контролює хід виконання робіт підрядними організаціями.

  «Щодо фінансування реалізації проекту, то жодних проблем з надходженням коштів немає. Усе проходить планово, у встановлені терміни»,  наголосив офіцер.