• In English
 • Поліція готова оперативно реагувати на всі події у день виборів, - Сергій Князєв
  Національна поліція України, опубліковано 31 березня 2019 року о 11:24

  Про це йшлося сьогодні, 31 березня, під час наради міжвідомчого робочого штабу, що працює на базі Міністерства внутрішніх справ України. Участь в нараді взяли перший заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, Голова Національної поліції України Сергій Князєв, керівники структурних підрозділів відомств. 

  За словами Сергія Ярового, всі органи системи МВС приступили до виконання завдань із забезпечення публічної безпеки і порядку під час виборів на пост Президента України. Правоохоронці несуть службу згідно із раніше зробленими розрахунками.

  «27 березня ми почали виконувати завдання по забезпеченню правопорядку на дільницях. Зараз особовий склад усіх підрозділів Міністерства внутрішніх справ приступив до виконання завдань по забезпеченню правопорядку по всіх розрахунках, які передбачені нашими попередніми нарадами і розстановкою особового складу», – зазначив перший заступник глави МВС України. Він також висловив співчуття родині військовослужбовця Національної гвардії, який загинув вчора внаслідок ДТП у м. Одеса. 

  Заступник глави Національної поліції України Олександр Фацевич повідомив, що поліція взяла під охорону всі виборчі дільниці на території держави. Зараз безпеку на дільницях забезпечують 39 тисяч поліцейських. Крім того, у відомстві створені необхідні резерви з числа бійців підрозділів поліції особливого призначення із залученням військовослужбовців Національної гвардії.

  Також створено посилені слідчо-оперативні групи. Фахівці вибухотехнічних підрозділів закріплені за зонами відповідальності, аби прискорити реагування на можливі повідомлення про правопорушення.

  «Ми готові реагувати на всі події», – підкреслив Олександр Фацевич.

  Голова Національної поліції України Сергій Князєв зазначив, що поліція чітко і ефективно реагуватиме на всі події, що відбуватимуться у день виборів. 

  «Керівники на місцях підготовлені до будь яких подій, будемо доповідати в режимі онлайн», – наголосив глава Нацполіції. 

  Детально на сайті Національної поліції