• In English
 • Делегація Держприкордонслужби взяла участь у міжнародній конференції «Авіація нової генерації – стратегії, технології, рішення»
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 31 березня 2019 року о 11:45

  Днями делегація прикордонників-авіаторів взяла участь в міжнародній конференції «Авіація нової генерації – стратегії, технології, рішення». Захід відбувся в м. Варшава Республіки Польща.

  На запрошення іноземних колег в конференції взяли участь представники Департаменту авіації Адміністрації Держприкордонслужби та Харківської окремої авіаційної ескадрильї. Також на конференції були присутні представники військової авіації та підприємств-авіабудівників з Франції, Іспанії, Бельгії та інших країн.

  Під час заходу розглядалось питання стратегії розвитку авіаційної промисловості в Європі, представлено новітні технології в організації використання та менеджменту Європейського повітряного простору. Крім того, презентувались сучасні розробки та технології керування і передачі інформації під час застосування бойової авіації у воєнних конфліктах. Також на прикладі Військово-повітряної академії однієї з європейських країн учасників конференції ознайомили з особливостями підготовки льотного складу.

  В свою чергу, представники Держприкордонслужби розповіли про розвиток прикордонної авіації в Україні, основною метою якої є створення авіаційної структури європейського типу, здатної ефективно виконувати правоохоронні функції на державному кордоні.