• In English
  • Петро Цигикал: Україна та Молдова розглядають подальший розвиток спільного контролю на державному кордоні
    Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 13 листопада 2018 року о 16:16

    Підготовлений спільними зусиллями України та Республіки Молдова проект «Дорожньої карти» розвитку спільного контролю на українсько-молдовському державному кордоні незабаром буде представлений та розглянутий на засіданні Консультаційної ради EUBAM, що проходитиме у Кишиневі. Про це повідомив сьогодні Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал під час робочої зустрічі із Генеральним інспектором Прикордонної поліції Міністерства внутрішніх справ Республіки Молдова Фредоліном Лєкарем.

    Зазначений проект розроблений на період 2019-2022 років і передбачає впровадження спільного контролю ще у 20 пунктах пропуску, з яких 12 на території України й в 8 – на території Молдови.

    «За підтримки Місії EUBAM та застосуванням європейської практики, нашими експертами проведена велика робота з оцінки й аналізу існуючої інфраструктури пунктів пропуску та під'їзних шляхів, їх пропускної спроможності та поточної завантаженості, а також перспективності й доцільності інфраструктурного розвитку, – зазначив генерал-полковник Петро Цигикал. – Адже успіх реалізації проекту «Дорожньої карти» безпосередньо пов’язаний із розвитком інфраструктури як пунктів пропуску, так і автодорожніх мереж».