• In English
 • На Закарпатті понад 25 тис. земельних ділянок зареєстровано в онлайн-режимі

  На сьогодні у Закарпатській області сертифіковані інженери-землевпорядники завдяки електронному сервісу зареєстрували у Державному земельному кадастрі 25 878 земельних ділянок. Зазначену онлайн-послугу запроваджено у грудні 2017 року.

  З початку 2018 року найбільше ділянок зареєстровано за допомогою електронного сервісу у Мукачівському (5 020), Ужгородському (4 689), Тячівському (3 292), Хустському (2 933) та Виноградівському (2 657) районах Закарпатської області.

  За цей період також видано 5 344 витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, замовлених он-лайн на території Закарпатського регіону.

  Сертифіковані інженери-землевпорядники здійснюють реєстрацію земельних ділянок у Державному земельному кадастрі в онлайн-режимі за допомогою сервісу e.land.gov.ua за декілька хвилин. Це заощаджує час та зусилля громадян, робить процес реєстрації прозорим, усуває суб’єктивні фактори при реєстрації земельної ділянки.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.